KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażBoże NarodzeniePrezenty
 

Guzzini - STORE & MORE - pojemnik na żywność

27,00 zł

wysyłka
już jutro
nr katalogowy
Guzzini 1707.00.165

Uniwersalny pojemnik na żywność.

Pojemnik został tak zaprojektowany, aby spełniać jak najwięcej potrzeb związanych z przechowywaniem i przenoszeniem żywności. Dzięki podwójnej uszczelce pojemnik jest całkowicie szczelny, co zapobiega wyciekaniu zawartości nawet, gdy zostanie przechylony. Sprawdzi się to szczególnie dobrze, gdy będzie transportowany w torbie lub plecaku.

Pojemnik może zostać wykorzystany do zabrania posiłku do miejsca pracy, a następnie podgrzania go w mikrofali (maksymalnie do temperatury 100°C). Dzięki otwieranemu wentylowi para będzie miała którędy uciekać, podgrzewanie może więc odbyć się pod pokrywką, co ułatwi zachowanie kuchenki mikrofalowej w czystości.

Forma pojemnika ułatwia optymalne wykorzystanie miejsca: kwadratowy kształt pozwala wygodnie postawić kilka pojemników obok siebie, mogą być także ustawiane jeden na drugim. Dzięki temu kilka pojemników świetnie sprawdzi się do przechowywania żywności w lodówce lub w zamrażalniku. Mniejsze pojemniki mogą być przechowywane w większych, co ogranicza zajmowaną przez nie przestrzeń, gdy nie są używane.

Pojemnik jest przystosowany do mycia w zmywarce.

wymiary12 × 12 × 7 cm
pojemność0,45 l
materiałtworzywo sztuczne pozbawione BPA
guma termoplastyczna
Guzzini - STORE & MORE - pojemnik na żywność - pojemność: 0,45 l
Guzzini - STORE & MORE - pojemnik na żywność - pojemność: 0,45 l

recenzje

napisz własną recenzję

zobacz równieżMoje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc