menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice

Obecna generacja szybkowarów firmy Fissler powstała w oparciu o 60-letnie doświadczenie. Dzięki temu szybkowary zapewniają swoim użytkownikom najwyższy standard komfortu obsługi. Przyrządzanie potraw pod ciśnieniem pozwala na znaczne skrócenie czasu gotowania, dzięki czemu gotowanie w szybkowarze jest krótsze nawet o 70% w porównaniu z gotowaniem w zwykłym garnku. Oszczędności energii sięga w ten sposób nawet 50%. Dodatkową korzyścią jest ochrona wartości odżywczych: mniejsza ilość wody i tlenu sprawia, że składniki zachowują nawet 90% witamin, a w dodatku pozostaje w nich pełnia smaku i aromatu.

Mniejsze zużycie energii to także mniej dwutlenku węgla wydzielonego do atmosfery. W połączeniu z produkcją szybkowarów ze stali nierdzewnej 18/10 nawet w 90% pochodzącej z odzysku, gotowanie w szybkowarze Fissler to najbardziej ekologiczny wybór: podgrzewają one Twoje potrawy, a nie Twoją planetę.

Producent Fissler to pionier bezpieczeństwa szybkowarów w użytku domowym. Szybkowary marki wyposażone są w zawory bezpieczeństwa, trzpienie prowadzące i inne zabezpieczenia, dzięki którym szybkowary są całkowicie bezpieczne w użyciu. 15 lat gwarancji na stalowe elementy oznacza, ze szybkowar Fissler to zakup na długi czas.


inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc