KuchniaJadalnia & BarSalonBiuroŁazienkaOsobisteOgródWyprzedażBoże NarodzeniePrezenty
 

garnki i patelnie De Buyer

Firma De Buyer została założona w 1830 roku we Francji wśród malowniczych Wogezów. Od tego czasu produkuje wysokiej klasy naczynia kuchenne, łącząc tradycję i nowoczesne technologie. Wykorzystuje wiedzę przekazywaną z pokolenia na pokolenie i nieustannie udoskonala procesy produkcyjne. W efekcie co roku otrzymuje liczne patenty, a garnki i patelnie oznaczone jej logiem wyróżniają się najwyższą jakością.

Produkowane we Francji naczynia do gotowania są eksportowane do ponad 95 krajów świata. Cieszą się popularnością nie tylko wśród amatorów – zdobyły uznanie szefów kuchni topowych restauracji. Są również wykorzystywane w prestiżowych szkołach sztuki kulinarnej.

W 2009 roku firma De Buyer została odznaczona etykietą EPV (Entreprise du Patrimoine Vivant) przyznawaną przedsiębiorstwom w dowód uznania przez francuskie Ministerstwo Gospodarki, Ekonomii i Przemysłu.

Nowości De Buyer

De Buyer - francuska jakość w Twojej kuchni

De Buyer - francuska jakość w Twojej kuchni

Myśląc o wyposażeniu kuchni, szukamy solidnych, trwałych naczyń do gotowania, które posłużą nam przez długie lata. Warto zdecydować się na produkty marki o ugruntowanej pozycji na rynku. De Buyer od niemal 190 lat produkuje wysokiej klasy garnki i patelnie, łącząc wiedzę przekazywaną od pokoleń z nowoczesnymi technologiami.



Bestsellery De Buyer


Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc