menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
Arabia - porcelana ozdobiona rysunkami Muminków

Muminki


nowości Arabia

Arabia to fińska marka porcelany z długą tradycją, znana w wielu zakamarkach całej Finlandii. Podobny status przysługuje Muminkom – trollom z książek dla dzieci autorstwa Tove Jansson, które podbiły serca nie tylko w swoim rodzimym kraju, ale również na całym świecie. Porcelanowe naczynia z ilustracjami przedstawiającymi postaci ze świata Muminków wprowadzą sympatyczny akcent na każdy stół i spodobają się nie tylko dzieciom.

Muminki to bohaterowie kultowej serii książek dla dzieci fińskiej autorki Tove Jansson. Znane i kochane na całym świecie postaci słyną z przygód pełnych tajemnic i emocji. Fińska marka Arabia, która w tym roku kończy już 150 lat, oferuje nowe naczynia i akcesoria ozdobione wizerunkami Muminków, które pomogą zamienić niejeden posiłek w muminkowe doświadczenie.

Któż nie słyszał o Muminkach, uroczych trollach, które od połowy ubiegłego wieku wciąż podbijają serca dzieci i dorosłych na całym świecie? Opowieści o mieszkańcach Doliny Muminków uczą wartości domowego ogniska i apetytu na przygodę, a sami bohaterowie są jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Finlandii. Muminki są więc idealnym tematem do ozdobienia porcelany Arabia – marki, która już od prawie 150 lat gości na stołach Finlandii dbając o przyjemną, domową atmosferę.


bestsellery Arabia

Arabia - Muminki - kubek - Mała Mi - pojemność: 0,3 l

Arabia - Muminki - kubek - Mała Mi

pojemność: 0,3 l

117,00 zł

Arabia - Muminki - kubek - Buka - pojemność: 0,3 l

Arabia - Muminki - kubek - Buka

pojemność: 0,3 l

117,00 zł

Arabia - Muminki - kubek - Panna Migotka - pojemność: 0,3 l

Arabia - Muminki - kubek - Panna Migotka

pojemność: 0,3 l

117,00 zł

Arabia - Muminki - miseczka - mama Małej Mi - średnica: 15 cm

Arabia - Muminki - miseczka - mama Małej Mi

średnica: 15 cm

133,00 zł

Arabia - Muminki - miseczka - Muminek i Panna Migotka - średnica: 15 cm

Arabia - Muminki - miseczka - Muminek i Panna Migotka

średnica: 15 cm

133,00 zł

Arabia - Muminki - kubek - Hatifnatowie - pojemność: 0,3 l

Arabia - Muminki - kubek - Hatifnatowie

pojemność: 0,3 l

117,00 zł

szybka wysyłka
Arabia - Muminki - kubek - Ryjek - pojemność: 0,3 l

Arabia - Muminki - kubek - Ryjek

pojemność: 0,3 l

117,00 zł

szybka wysyłka
Arabia - Muminki - miseczka - Buka - średnica: 15 cm

Arabia - Muminki - miseczka - Buka

średnica: 15 cm

133,00 zł

Arabia - Muminki - miseczka - Ryjek - średnica: 15 cm

Arabia - Muminki - miseczka - Ryjek

średnica: 15 cm

133,00 zł

szybka wysyłka
Arabia - Muminki - miseczka - Groka - średnica: 15 cm
nowość

Arabia - Muminki - miseczka - Groka

średnica: 15 cm

119,00 zł


Arabia to jedna z najbardziej znanych finlandzkich marek – zarówno w kraju, jak i na świecie. Zastawa stołowa marki produkowana jest przede wszystkim z nastawieniem na trwałość; każde naczynie może pozostać z właścicielem przez wiele lat. Dzięki temu te same elementy zastawy pojawiają się na kolejnych spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi, z czasem stając się nieodłączną częścią tych ważnych momentów. W ten sposób już od ponad wieku naczynia Arabia pomagają tworzyć przytulną, domową atmosferę w codziennych życiach jej użytkowników.

Historia marki Arabia rozpoczęła się w 1874 roku na północ od Helsinek, gdzie założona została fabryka ceramiki. Produkowana tam zastawa szybko zaczęła być doceniana – otrzymała złoty medal na Paris World Fair w 1900 roku. Współpracując z architektami i artystami firma pomału rozwijała swój katalog produktów nie stroniąc od nowych technologii, które pozwalały jej iść z duchem czasu. Zdarzało się, że odważne zmiany potrzebowały czasu, zanim zadomowiły się w sercach klientów – zawsze jednak zastawa Arabia odnajdowała drogę do domów tych, którzy pragnęli cieszyć się małymi przyjemnościami w codziennym życiu.

Po tak długiej obecności na rynku Finlandzkim, marka Arabia jest powszechnie znana i lubiana w całym kraju. Firma skłonna jest nawet powiedzieć, że każdy Fin chociaż raz w życiu jadł lub pił z ich zastawy. Produkty Arabia łatwo wpasują się do większości wystrojów – nie tylko jadalni – i pomogą czerpać radość z małych, codziennych przyjemności. Dumna ze swojej historii firma wciąż czerpie wiedzę ze swoich doświadczeń i planuje kontynuować ten trend, aby wprowadzać przytulną atmosferę do domów na całym świecie.


bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc