menu
Moje Kontokoszykszukaj
nasze sklepy: Warszawa, Katowice
Alessi - Convivio - pokrywka - średnica: 24 cmAlessi - Convivio - pokrywka
Alessi - Convivio - pokrywka - średnica: 24 cm
Alessi - Convivio - pokrywka - średnica: 24 cm

Pokrywka do garnków z kolekcji Convivio cechuje się rączką wykonaną ze stali nierdzewnej 18/10 pokrytej powłoką PVD. Powłoka nadaje rączce delikatną fakturę kontrastującą z gładkim, satynowym połyskiem pokrywki.

czytaj dalej

220,00 zł
wysyłka w najbliższy czwartek
dostawa gratis

Pokrywka ze stali nierdzewnej.

Pokrywka do garnków z kolekcji Convivio cechuje się rączką wykonaną ze stali nierdzewnej 18/10 pokrytej powłoką PVD. Powłoka nadaje rączce delikatną fakturę kontrastującą z gładkim, satynowym połyskiem pokrywki.

Kolekcja garnków Convivio marki Alessi to efekt współpracy wielokrotnie wyróżnianego architekta Davida Chipperfielda z widniejącym w katalogu Michelina szefem kuchni Pietro Leemanna. Dialog tych utalentowanych w całkiem różnych dziedzinach artystów doprowadził do powstania naczyń kuchennych o prostej formie, która nie odwraca uwagi od tego, co najważniejsze: radości gotowania. Odwzorowuje to również nazwa kolekcji, która pochodzi od włoskiego słowa na „biesiadę”. Garnki Convivio powstały więc przede wszystkim jako zaproszenie do wspólnego przygotowywania posiłku, który zjedzony zostanie podczas radosnej uczty.

Pokrywka jest przystosowana do mycia w zmywarce.

o marce Alessi

Alessi to włoska marka, która od ponad stu lat tworzy niezwykłe przedmioty, wprowadzając do codziennego życia nutkę poezji, marzeń i refleksji. Współpracując z czołowymi projektantami z całego świata, Alessi przenosi najbardziej nowatorskie i współczesne wyrażenia kultury designu do domów swoich klientów.

Marka może poszczycić się współpracą z ponad 900 designerami, a jej kolekcja obejmuje ponad 1400 przedmiotów, z których każdy został wykonany z najwyższą starannością i ma swoją unikalną historię oraz osobowość. Alessi działa jako projekt kulturalny, przesuwając granice designu i dążąc do pozytywnego wpływu na sztukę, klientów, społeczność oraz cały świat.

Znana jako „Fabryka Snów”, Alessi jest platformą dla najlepszej światowej kreatywności. To miejsce, gdzie design, kultura i doskonałość spotykają się, wywołując radość, wzbogacając życie i rozjaśniając codzienne chwile.

numer katalogowyAlessi DC200-24
wymiary
średnica24 cm
materiałstal nierdzewna 18/10

inne z serii Alessi - Convivio

Alessi - Convivio - pokrywka - średnica: 28 cm
nowość

Alessi - Convivio - pokrywka

średnica: 28 cm

264,00 zł


inspiracje i ciekawostki z naszego bloga

bądź na bieżąco

otrzymuj naszą gazetkę z informacjami o nowościach i promocjach

Moje Konto
zaloguj mnie
nowe konto|przechowalnia||pomoc